Nabídka umělců / PETR KOCMAN


PETR KOCMAN

PETR KOCMAN

- Na koncertních pódiích se jako zpěvák a multiinstrumentalista objevuje již od svých 9 let.

- Muziku PK lze definovat jako „New Country“ a je výrazně ovlivněna mnoha hudebními žánry, jako třeba rockem a popem.

- Jeho písničky, které vyšly na sólových a více než 100 kompilačních deskách, můžete znát i z videoklipů. Např. duet s Luckou Vondráčkovou Já to nejsem, Home, Velká láska, Kousek štěstí, Leaving On A Jet Plane a další.

- Je převážným autorem písní svého repertoáru. Spolupracuje také s řadou renomovaných textařů, skladatelů a producentů naší hudební scény.

- Z rozhlasových stanic můžete znát jeho písničky jako: Růže z Jericha, Loch Lomond, Pět vlčích máků, Panenka skákavá, Crazy Man, Velká láska, Svatební, Whisky plnej džbán, duety s Luckou Vondráčkovou Já to nejsem nebo Ostrov v proudu dní a další.

- Odehrál stovky úspěšných koncertů nejen v Čechách, ale i mnoha evropských zemích, jako Německo, Rakousko, Švýcarsko atd., nebo také v USA, Kanadě a Austrálii.

- V roce 2015 vychází 2CD Petr Kocman „Best Of“ 1995-2015, kde 44 písněmi mapuje svoji letos 20 letou činnost na profesionální hudební scéně. V příštím roce oslaví 30 let na pódiích.

- PK vystupuje se svoji 5 člennou doprovodnou kapelou, jejíž členové patří mezi špičku v oblasti nejen country, ale i jiných žánrů, kterými za svůj život prošli, tedy od jazzu, přes pop až po rock.

- Koncertní program je sestaven z vlastních autorských písní PK v češtině. Nabídnout můžeme také kompletní repertoár v angličtině, který obsahuje písničky většinou z převzatého repertoáru od zahraničních interpretů z oblasti country, rocku, popu, jižanského rocku, rock´n´rollu a oldies. V případě potřeby, lze koncertní program provázet mluveným slovem v angličtině a němčině.

- Na přání může být vystoupení uskutečněno i za účasti některého, ze speciálních hostů.

Umělecká agentura KNY
Zelená 5
160 00, Praha 6

Tel.: 233 342 540
Mob.: 602 329 568
E-mail: kny@kny.cz

© 2024 kny.cz AGETURA KNY | frantanedved.cz | Developed by Webdesign7.cz - tvorba www stránek | XHTML valid.